Nėštumo planavimui

Nėštumo planavimui

Maisto papildai nėštumo planavimui

Daugiau nei 20 metų Vokietijos mokslininkai kuria ir gamina mikroelementų kompleksus, kad padidintų galimybes pastoti ir išnešioti kūdikį. Pasirengimas gimdymui reikalauja iš abiejų tėvų didesnio dėmesio jų sveikatai. Nėštumo planavimo metu mineralai ir vitaminai yra tokie pat svarbūs, kaip ir po gimdymo. Pasiruošti būsimai motinystei reiškia aprūpinti save visais reikalingais mikroelementais sau ir jūsų kūdikiui.

Siekiant geriausio visų sistemų ir organų veikimo, Orthomol specialistai rekomenduoja pradėti vartoti ortomolekulinius mikroelementų kompleksus tris mėnesius iki numatomo nėštumo: tiek vyrams, tiek moterims. Tai leis jums kaupti visus reikiamus mikroelementus, paruošti reprodukcinę sistemą ir padidinti vaisingumą.

Aktyvūs filtrai

 • 0 Atsiliepimas(-ai) 

  Orthomol Natal

  62,00 €

  Svarbūs mikroelementai nėštumo ir žindymo laikotarpiu

  Nesvarbu, ar tai ilgai lauktas noras turėti vaikų, ar džiaugsminga staigmena: nėštumas apverčia gyvenimą aukštyn kojomis. Tiek pats nėštumas, tiek vėlesnis maitinimas krūtimi yra labai ypatingas daugelio moterų gyvenimo etapas. Juose organizmas pasiekia didžiausią našumą, kai tam tikrų mikroelementų poreikis padidėja nei įprastai

 • 0 Atsiliepimas(-ai) 

  Orthomol Fertil Plus

  74,95 €

  Svarbūs mikroelementai vyrų vaisingumui

  Orthomol Fertil plus yra pagrįstas mokslinėmis žiniomis ir jame yra mikroelementų, reikalingų normaliam spermos formavimuisi ir ląstelių dalijimuisi. Neišsipildęs noras turėti vaikų gali ne tik apsunkinti partnerystę – kenčia ir jo paties savigarba. Vyrų vaisingumą natūraliai gali palaikyti subalansuota, mikroelementų turtinga mityba.

 • 0 Atsiliepimas(-ai) 

  Orthomol Flavon M

  53,95 €

  Orthomol Flavon M - esant rūpesčiams su prostata

  Turi antioksidacinį poveikį; Palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą; Palengvina šlapinimąsi; Sumažina kraujo krešulių susidarymo tikimybę; Normalizuoja prostatos funkciją; Turi antivirusinį ir antibakterinį poveikį;