Orthomol Tendo N30 jungiamajam audiniui

0 Atsiliepimas(-ai) 

Svarbios jungiamojo audinio maistinės medžiagos

Jungiamasis audinys susideda iš įvairių tipų audinių ar pluošto organizme. Jis palaiko ir stabilizuoja mūsų veiklą, perkeliant jėgą iš raumenų į kaulus. Svarbūs jungiamojo audinio ląstelių komponentai yra elastinas ir kolagenas.

10 Prekės
69,00 €
Su PVM
Turime

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Orthomol Tendo N30 jungiamajam audiniui

Orthomol Tendo N30 jungiamajam audiniui

* Privalomi laukai

  Atšaukti

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Sausgyslių stiprinimas

"Po dažymo koridoriuje buvau sąžiningai nusipelniusi skausmo alkūnėje" ("tenisininko alkūnė"). Jaučiu sudirgusią sausgyslę iki alkūnių. Dabar geriau palikčiau jas ramybėje. Vietoj to, aš duodu savo sausgyslėms veiklos ir treniruočių.

Sausgyslių susidarymas ir sausgyslių metabolizmas. Kai raumenys yra variklis, o kaulai yra pastoliai, sausgyslės sudaro ryšį. Jie perkelia galią iš raumenų į kaulus. Sausgyslės yra stiprūs raiščiai. Iš visų dalykų Achilo sausgyslė laikoma, pasak istorijų, silpnąja vieta – ji gali atlaikyti neįtikėtinas tempimo apkrovas iki 1 tonos kvadratiniam centimetrui. Nepaisant to, nereikėtų perlenkti lazdos: sausgyslėms reikia daug daugiau laiko regeneracijai ir atsistatymui po sužalojimo ar perkrovos nei, pavyzdžiui, raumenys, nes jų metabolizmas yra lėtas.

Sausgyslės – ryšys tarp raumenų ir kaulų. Su kitų tipų jungiamaisiais audiniais sausgyslės turi bendrą, kad gyvų ląstelių dalis jų masėje yra palyginti maža. Vietoj to, jos susideda iš didesnio masto struktūrų, kurios yra tarp ląstelių (ląstelėje matrica). Jų tarpląstelinėje masėje daugiausia yra lygiagrečių kolageno skaidulų. Šie jungiamojo audinio pluoštai sujungiami į ryšulius ir tvirtai sujungti vienas su kitu.

Sausgyslių maistinių medžiagų tiekimas. Organizmui reikia baltyminių statybinių blokų mechaniškai atsparaus kolageno gamybai. Gliukozamino sulfatas ir chondroitino sulfatas yra svarbūs sudedamieji elementai, supantys kolageno pluoštus sausgyslėse. Vitaminas C padeda normaliai formuotis kolagenui, o kiti mikroelementai, tokie kaip manganas ir varis, prisideda prie normalaus jungiamojo audinio susidarymo.

Svarbios sausgyslių maistinės medžiagos. Jungiamojo audinio pluoštai yra mažai aprūpinti krauju. Todėl joms turi būti tiekiama pakankamai maistinių medžiagų. Tai atsitinka judėjimo metu, kuris sukelia tam tikrą siurbimo efektą ir plauna sausgysles šviežiu skysčiu. Todėl fizinis aktyvumas yra naudingas stiprinant jungiamąjį audinį. Tinkama programa nuraminti sudirgintas sausgysles apima kantrybę, gerą priežiūrą ir tikslinę mankštą - už viską, kas laikosi kartu.

Tikslinis maistinių medžiagų tiekimas streso metu. Tikslinis maistinių medžiagų tiekimas gali palaikyti jungiamąjį audinį. Mikroelementai yra natūralios medžiagos, kurios padeda kurti ir apsaugoti mūsų kūną. Tai apima vitaminus ir mineralus arba mikroelementus. Kadangi dauguma mikroelementų negali būti suformuoti paties žmogaus kūno, jie turi būti absorbuojami per maistą. Tačiau padidėjęs mikroelementų, taip pat nepakeičiamų riebalų rūgščių ir baltymų statybinių blokų poreikis gali būti nepakankamas mūsų dietoje.

Orthomol Tendo yra maisto papildas, su manganu ir variu normaliam jungiamojo audinio formavimui ir palaikymui. Manganas prisideda prie normalaus jungiamojo audinio susidarymo. Varis padeda palaikyti normalų jungiamąjį audinį. Vitaminas C padeda palaikyti normalią kolageno susidarymą ir normaliai kremzlės ir kaulų funkcijai. Su kolageno hidrolizatu, fermentais (bromelainu, papainu) ir omega-3 riebalų rūgštimis. Kaip maisto raciono papildas, jis skatina normalų jungiamojo audinio formavimąsi ir palaikymą. Orthomol Tendo turi Omega-3 riebalų rūgščių, kurių gausu žuvų taukuose, tai EPR ir DHR. Polinesočiosios riebalų rūgštys, kurios, be kita ko, yra ląstelių membranų komponentai.

10 Prekės

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų šiai prekei nėra

Pateikite atsiliepimą

Orthomol Tendo N30 jungiamajam audiniui

Svarbios jungiamojo audinio maistinės medžiagos

Jungiamasis audinys susideda iš įvairių tipų audinių ar pluošto organizme. Jis palaiko ir stabilizuoja mūsų veiklą, perkeliant jėgą iš raumenų į kaulus. Svarbūs jungiamojo audinio ląstelių komponentai yra elastinas ir kolagenas.

Pateikite atsiliepimą

2 kitų prekių šioje kategorijoje: